Common Rail Pumppu Bosch 0445010234 (sis. runkopantin 150,00€ ja toimituskulut)

Varastossa

Arvioitu toimitusaika: 1-2 päivää

795,00 €

Määrä -
Vain {stock} jäljellä varastossa
+

Vaihtonumerot:

BOSCH 0986437086

BOSCH 0445010234

RENAULT 8200950482
RENAULT 8201024003
OPEL 4420512
OPEL 93168205

 

 

OPEL MOVANO B  2.3 CDTI 12/2010-
OPEL VIVARO Umpikori (F7) 2.0 CDTI 08/2006-
RENAULT MASTER III 2.3 dCi 100 FWD  02/2011-
RENAULT MASTER III  2.3 dCi 125 FWD  02/2011-
RENAULT MASTER III  2.3 dCi 150 10/2012-
RENAULT TRAFIC II 2.0 dCi 115 08/2006-
RENAULT TRAFIC II  2.0 dCi 90  08/2006-

Jotta sivuston käyttö olisi sinulle sujuvaa ja mainokset kiinnostavia, käytämme kumppaniemme kanssa sivustolla evästeitä. Jos et hyväksy evästeitä, muuta selaimesi asetuksia. Lisätietoja. Hyväksyn evästeiden käytön jatkamalla sivuston käyttöä.