Common Rail Suutin Bosch 0445110087 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut)

Varastossa

Arvioitu toimitusaika: 1-2 päivää

335,00 €

Määrä -
Vain {stock} jäljellä varastossa
+

BOSCH 0986435079
OPEL 93169129
OPEL 93167533
OPEL 9112247
RENAULT 8201573694
RENAULT 8200549067
RENAULT 8200101135
RENAULT 7701473631

 

NISSAN INTERSTAR Bussi dCi 120 07/2002-
NISSAN PRIMASTAR dCi 140 07/2003-
NISSAN PRIMASTAR dCi 150 09/2006-
OPEL MOVANO  2.5 DTI 10/2001-
OPEL VIVARO  2.5 DTI 05/2003-
OPEL VIVARO  2.5 CDTI 08/2006-
RENAULT MASTER II 2.5 dCi 01/2004-
RENAULT MASTER II 2.5 dCi 120 10/2001-
RENAULT TRAFIC II  2.5 dCi 135  05/2003-

Jotta sivuston käyttö olisi sinulle sujuvaa ja mainokset kiinnostavia, käytämme kumppaniemme kanssa sivustolla evästeitä. Jos et hyväksy evästeitä, muuta selaimesi asetuksia. Lisätietoja. Hyväksyn evästeiden käytön jatkamalla sivuston käyttöä.